HAKKIMIZDA

Sürekli gelişmekte olan tıp sektörüne paralel olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız 1991 yılında Ankara Merkezli kurulmuştur. 1996 yılında İstanbul ve 2003 yılında İzmir şubeleri açılmış ayrıca Türkiye genelinde geniş bir bayi ağı oluşturulmuştur.

Nükleer Tıp alanında dünyanın lider kuruluşlarının Türkiye Temsilciliğini yapmakta olan firmamız tecrübeli satış, teknik servis ve idari kadrosu ile Türk Tıbbına hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Lisans Belgesinin yanısıra temsilciliğini yaptığımız firmaların ISO Belgeleri ile ürünlerinin CE Belgesi ve TITUBB kayıtları bulunmaktadır.

Kuruluşundan buyana dinamik kadrosu ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız ürün panelini geliştirerek tıp sektöründeki faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYON

Müşterilerle güven zeminli ilişkiler kurarak, mal ve hizmet yelpazesine yönelik beklentilerini eksiksiz karşılamak. Çalışanların iş doyumuna odaklanarak, profesyonel yaşam kalitelerine katkıda bulunmak.

Pazar payı, kârlılık ve sürdürülebilir büyüme hedeflerini gerçekleştirmek.

VİZYON

Müşterilerin ve çalışanların tercih ettiği; tutarlı, etik davranışlar sergileyen; kurumsal ve rekabetçi marka olmaktır.